CITY TRAIL

Zdobądź swoją chustę biegacza

Odbierz chustę biegacza z limitowanej edycji

Mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent zaprojektowany specjalnie na sezon biegowy 2016/2017 CITY TRAIL.
Dla 3000 pierwszych osób, Nationale-Nederlanden i CITY TRAIL przygotowały funkcjonalne i oryginalne chusty biegacza.

Wypełnij poniższy formularz i odbierz swoją chustę wraz z pakietem startowym przed biegiem.

Twoje dane
Podaj numer startowy, wybierz miejsce i datę odbioru chusty
Więcej           

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12 podanych danych osobowych w celach związanych z uczestnictwem w Promocji.
Więcej         

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. moich danych w zakresie: imię, nazwisko, adres email, nr telefonu i kod pocztowy w celach marketingowych.
Więcej         

×

Wyrażam zgodę na używanie przez Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefonu) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. jako administrator danych osobowych informuje, że będą one przetwarzane w celach zgodnych z treścią udzielonych zgód. Osobie, która dobrowolnie podała dane przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania.

×

Uwaga!
Z udziału w Promocji wyłączeni są pracownicy oraz współpracownicy Partnera i Organizatora oraz członkowie ich rodzin, a także inne osoby biorące bezpośrednio udział w przygotowaniu i realizacji Promocji. Przez członków rodzin rozumie się: małżonków, rodziców, dzieci, rodzeństwo, osoby pozostające w stosunku przysposobienia oraz ich małżonkowie, a także osoby pozostające we wspólnym pożyciu.

Wielofunkcyjna chusta – sposoby noszenia

Nationale-Nederlanden